Hlavní / Naši makléři

Naši makléři

Zuzana Vránová

Certifikovaná makléřka SILVER

S dobrým makléřem prodej i nákup nemovitosti proběhne bez stresu. Vyřeším za vás i komplikované realitní případy a nebojím se ani zdánlivě neřešitelných situací. Komplexní realitní servis v nadstandartní kvalitě je u mě samozřejmostí. Pojďme u kafe probrat vaši konkrétní situaci.
+420 736 482 868
zuzana.vranova@re-max.cz
Česky
Více

David Bartošek

Certifikovaný makléř SILVER

Jmenuji se David Bartošek a pracuji jako certifikovaný realitní makléř ve společnosti RE/MAX Scopus. Zaměřuji se v první řadě na exkluzivní prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Při práci mi pomáhají zkušenosti jak z oboru stavebnictví, tak i správy nemovitostí.
+420 722 024 424
david.bartosek@re-max.cz
Česky
Více

Petr Vančura

Certifikovaný makléř SILVER

Vaši nemovitost se svým týmem prodám rychle, bezpečně a za nejvyšší cenu. Vy pak budete mít více času na rodinu a své zájmy.
Pokud toto oceníte, pak zavolejte nebo napište.
+420 602 313 211
petr.vancura@re-max.cz
Česky
Anglicky
Více

Vladyslav Andel

Certifikovaný makléř SILVER

S úsměvem na rtech, lidsky a s maximální profesionalitou. Tak pracuji s mými klienty!
Profese realitního makléře je pro mě životním posláním. Zcela mě naplňuje a dodává mi jak skvělé emoce, tak pocit výborně odvedené práce. To celé se odráží na mém přístupu k činnosti, kterou ve spolupráci s dalšími profesionály odvádím pro Vás, moji drazí klienti.
Nabízím Vám nadstandardní přístup při prodeji či pronájmu nemovitosti, kterou mi svěříte do rukou. S pomocí profesionálních fotografů, kameramanů, marketingových specialistů i advokátů splním mým klientům každé přání. Více o sobě i mé práci Vam rád řeknu při osobní schůzce, u šálku dobré kávy či čaje.
+420 773 004 202
v.andel@re-max.cz
Česky
Ukrajinsky
Rusky
Více

Jana Barroso

Certifikovaný makléř

Preciznost, spolehlivost, cílevědomost, schopnost vidět potenciál tam, kde jiní ne a tah na branku. Přesvědčte se, pojďme se sejít a říct si, jaké služby a postupy budou nejlepší ve vašem případě.
+420 792 766 074
jana.barroso@re-max.cz
Česky
Anglicky
Španělsky
Více

Petr Šach

Majitel kanceláře/Certifikovaný makléř

Do světa nemovitostí jsem vstoupil již v roce 1996. Od roku 2017 jsem se stal hrdým majitelem franšízy RE/MAX Scopus, čímž se mé podnikání v realitách stalo součástí celosvětové sítě společnosti RE/MAX.
+420 773 746 846
petr.sach@re-max.cz
Česky
Více

Ekaterina Kvachenok

Asistentka makléře Petra Šacha

+420 608 046 178
ekaterina.kvachenok@re-max.cz
Rusky
Česky
Více