Hlavní / Naši makléři / Petr Vančura

Petr Vančura

Certifikovaný makléř SILVER

Vaši nemovitost se svým týmem prodám rychle, bezpečně a za nejvyšší cenu.
Vy pak budete mít více času na rodinu a své zájmy.
Pokud toto oceníte, pak zavolejte nebo napište.
Mluvím:
Česky
Anglicky

Reference od mých klientů

Mgr. Monika Kuchtíková
★★★★★
Pan Vancura je nejlepsi. Profesionalni a velmi lidsky pristup. Diky jeho usili se byt prodal s vyssi cenou, nez jsme puvodne planovali. Zajistil uplne vse, byt se prodaval behem covidove pandemie, kdy byla v platnosti spousta restrikci a on se postaral uplne o vsechno. Urcite vsem pana Vancuru moc doporucuji.
Tomáš Linhart
★★★★★
Profesionální přístup v celém rozsahu pronájmu. Znovu se obrátím na služby pana Vančury.

Naše výhody

Etické jednání je pro nás na prvním místě

Chceme pro naše zákazníky jen to nejlepší, a proto Vám garantujeme vysoce etické a profesionální chování. Řídíme se mnoha kodexy a řády zpracovanými mezinárodní společností RE/MAX, abychom zaručili maximální spokojenost našich klientů.
Realitní služby RE/MAX Scopus

Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

Dle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značka a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou garancí pro nábor nejlepších makléřů na trhu.

Komplexní služby

S námi se při prodeji nemovitosti o nic nestaráte, zařídíme pro Vás vše, od A do Z. Do námi poskytovaných služeb patří kromě jiného homestageing, 3D virtuální prohlídka i ptačí perspektiva. Během procesu prodeje se také velmi důkladně věnujeme online marketingu.

Profesionálové k Vašim rukám

Naši certifikovaní makléři vzdělaní v kvalitním vzdělávacím systému RX akademie Vám ušetří čas i finance. Díky svým znalostem a dovednostem rychle a efektivně zprocesují přípravu i prodej Vaší nemovitosti.

Kontaktujte mě