Hlavní / Naši makléři / Miloš Šlajchrt

Miloš Šlajchrt

Certifikovaný makléř SILVER

Osobní a lidský přístup: Každý klient je pro mě jedinečný. Rozumím, že prodej nebo nákup nemovitosti může být emocionálně náročný proces, a proto se vždy snažím vytvořit přátelské a důvěrné prostředí.
Maximální profesionalita a flexibilita: S celoživotními zkušenostmi s obchodem a bohatými znalostmi trhu Vám mohu poskytnout profesionální a flexibilní služby, které přesně odpovídají Vašim potřebám.
Proklientský přístup: Vaše spokojenost je pro mě prioritou číslo jedna. Budu se vždy snažit vyjít vstříc Vašim požadavkům a zajistit, aby celý proces byl co nejhladší a nejpříjemnější.
Mluvím:
Česky
Slovensky
Rusky

Reference od mých klientů

Naše výhody

Etické jednání je pro nás na prvním místě

Chceme pro naše zákazníky jen to nejlepší, a proto Vám garantujeme vysoce etické a profesionální chování. Řídíme se mnoha kodexy a řády zpracovanými mezinárodní společností RE/MAX, abychom zaručili maximální spokojenost našich klientů.
Realitní služby RE/MAX Scopus

Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

Dle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značka a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou garancí pro nábor nejlepších makléřů na trhu.

Komplexní služby

S námi se při prodeji nemovitosti o nic nestaráte, zařídíme pro Vás vše, od A do Z. Do námi poskytovaných služeb patří kromě jiného homestageing, 3D virtuální prohlídka i ptačí perspektiva. Během procesu prodeje se také velmi důkladně věnujeme online marketingu.

Profesionálové k Vašim rukám

Naši certifikovaní makléři vzdělaní v kvalitním vzdělávacím systému RX akademie Vám ušetří čas i finance. Díky svým znalostem a dovednostem rychle a efektivně zprocesují přípravu i prodej Vaší nemovitosti.

Kontaktujte mě