Hlavní / Naši makléři / Adriana Žáková

Adriana Žáková

Certifikovaný makléř SILVER

Jsem realitní makléřka s vášní pro spojování lidí s jejich snem o ideálním domově. Mým cílem je nejen zajistit prodej či nákup Vaši nemovitost, ale také vytvořit pro Vás hladký a příjemný proces. Se zápalem a odhodláním budu naslouchat a snažit se splnit přání každého klienta. Moje práce není pouze obchodem, je to vytváření příběhu. Každá nemovitost má svůj příběh a je pro mě cenné být součástí toho Vašeho.

S nadšením vstupuji do každého nového projektu s energií a oddaností. Díky kombinaci znalostí trhu a osobního přístupu mohu být Vaším průvodcem od prvního setkání až po předání klíčů do Vašich rukou.

Těším se na setkání s Vámi.
Mluvím:
Česky

Reference od mých klientů

Naše výhody

Etické jednání je pro nás na prvním místě

Chceme pro naše zákazníky jen to nejlepší, a proto Vám garantujeme vysoce etické a profesionální chování. Řídíme se mnoha kodexy a řády zpracovanými mezinárodní společností RE/MAX, abychom zaručili maximální spokojenost našich klientů.
Realitní služby RE/MAX Scopus

Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

Dle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značka a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou garancí pro nábor nejlepších makléřů na trhu.

Komplexní služby

S námi se při prodeji nemovitosti o nic nestaráte, zařídíme pro Vás vše, od A do Z. Do námi poskytovaných služeb patří kromě jiného homestageing, 3D virtuální prohlídka i ptačí perspektiva. Během procesu prodeje se také velmi důkladně věnujeme online marketingu.

Profesionálové k Vašim rukám

Naši certifikovaní makléři vzdělaní v kvalitním vzdělávacím systému RX akademie Vám ušetří čas i finance. Díky svým znalostem a dovednostem rychle a efektivně zprocesují přípravu i prodej Vaší nemovitosti.

Kontaktujte mě