Hlavní / Naši makléři / Vladyslav Andel

Vladyslav Andel

Certifikovaný makléř SILVER

S úsměvem na rtech, lidsky a s maximální profesionalitou. Tak pracuji s mými klienty!
Profese realitního makléře je pro mě životním posláním. Zcela mě naplňuje a dodává mi jak skvělé emoce, tak pocit výborně odvedené práce. To celé se odráží na mém přístupu k činnosti, kterou ve spolupráci s dalšími profesionály odvádím pro Vás, moji drazí klienti.
Nabízím Vám nadstandardní přístup při prodeji či pronájmu nemovitosti, kterou mi svěříte do rukou. S pomocí profesionálních fotografů, kameramanů, marketingových specialistů i advokátů splním mým klientům každé přání. Více o sobě i mé práci Vam rád řeknu při osobní schůzce, u šálku dobré kávy či čaje.
Mluvím:
Česky
Ukrajinsky
Rusky

Reference od mých klientů

Jaroslav Jedlička
★★★★★
Seriozní jednání s úspěšným výsledkem.
Marcela Vrbová
★★★★★
Je vstřícný a spolehlivý. Všechny moje otázky a vždy zodpověděl a moje požadavky splnil. Spolupráce s ním byla příjemná a bez problémů.
Ludmila Pártošová
★★★★★
Profesionální, ochotný, příjemný, empatický, výborná spolupráce.

Naše výhody

Etické jednání je pro nás na prvním místě

Chceme pro naše zákazníky jen to nejlepší, a proto Vám garantujeme vysoce etické a profesionální chování. Řídíme se mnoha kodexy a řády zpracovanými mezinárodní společností RE/MAX, abychom zaručili maximální spokojenost našich klientů.
Realitní služby RE/MAX Scopus

Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

Dle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značka a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou garancí pro nábor nejlepších makléřů na trhu.

Komplexní služby

S námi se při prodeji nemovitosti o nic nestaráte, zařídíme pro Vás vše, od A do Z. Do námi poskytovaných služeb patří kromě jiného homestageing, 3D virtuální prohlídka i ptačí perspektiva. Během procesu prodeje se také velmi důkladně věnujeme online marketingu.

Profesionálové k Vašim rukám

Naši certifikovaní makléři vzdělaní v kvalitním vzdělávacím systému RX akademie Vám ušetří čas i finance. Díky svým znalostem a dovednostem rychle a efektivně zprocesují přípravu i prodej Vaší nemovitosti.

Kontaktujte mě