Hlavní / Naši makléři / Nikita Mikhailov

Nikita Mikhailov

Certifikovaný makléř

Jsem realitní makléř, který se specializuje na prodej a pronájem nemovitostí ve středních Čechách a Praze.

Nejdůležitější je pro mě budování vztahu s klientem a kvalitní služby, s čímž mám velkou zkušenost, protože se pohybuju zároveň ve sportovní komunitě, kde komunikace se zákazníkem a disciplína je naprosto klíčová.

Záleží mi na kvalitě a spokojenosti každého klienta. V této profesi rozhodují drobnosti a maličkosti, na kterých si dávám hodně záležet. Dbám na preciznost a dochvilnost.

Pokud přemýšlíte nad prodejem nebo pronájmem nemovitosti, tak se neváhejte na mě obrátit, rád Vám s tím pomůžu.

Těším se na setkání.
Mluvím:
Česky
Anglicky
Rusky

Reference od mých klientů

Naše výhody

Etické jednání je pro nás na prvním místě

Chceme pro naše zákazníky jen to nejlepší, a proto Vám garantujeme vysoce etické a profesionální chování. Řídíme se mnoha kodexy a řády zpracovanými mezinárodní společností RE/MAX, abychom zaručili maximální spokojenost našich klientů.
Realitní služby RE/MAX Scopus

Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

Dle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značka a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou garancí pro nábor nejlepších makléřů na trhu.

Komplexní služby

S námi se při prodeji nemovitosti o nic nestaráte, zařídíme pro Vás vše, od A do Z. Do námi poskytovaných služeb patří kromě jiného homestageing, 3D virtuální prohlídka i ptačí perspektiva. Během procesu prodeje se také velmi důkladně věnujeme online marketingu.

Profesionálové k Vašim rukám

Naši certifikovaní makléři vzdělaní v kvalitním vzdělávacím systému RX akademie Vám ušetří čas i finance. Díky svým znalostem a dovednostem rychle a efektivně zprocesují přípravu i prodej Vaší nemovitosti.

Kontaktujte mě