Hlavní / Naši makléři / David Bartošek

David Bartošek

Certifikovaný makléř SILVER

Jmenuji se David Bartošek a pracuji jako certifikovaný realitní makléř ve společnosti RE/MAX Scopus. Zaměřuji se v první řadě na exkluzivní prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Při práci mi pomáhají zkušenosti jak z oboru stavebnictví, tak i správy nemovitostí. Tyto zkušenosti pravidelně uplatňuji a díky nim mám schopnost řešit každou spolupráci s maximálním nasazením a spolehlivostí až do samotného konce. V současné době mám za sebou již nespočet úspěšně zprostředkovaných prodejů a pronájmů.

Snažím se pracovat tak, aby se každý, s kým spolupracuji, na mě rád v budoucnu obrátil nebo mě případně doporučil.
Mluvím:
Česky

Reference od mých klientů

Jaroslav Maděra
★★★★★
Pan David Bartošek zasluhuje ode mne jen a pouze samou chválu. Hned při prvním setkání jsem mu představil svoji vizi naši spolupráce a tak se později dělo. Zplnomocnil jsem jej k veškerému svému zastupování. Pan Bartošek vše velmi profesionálně projednal i zařídil. Po celou dobu mne informoval o nových podstatných věcech, týkajících se samotného prodeje. Stačilo se pak ještě jednou sejít v advokátní kanceláři, kde došlo k podpisu smluv a za nedlouho vše proběhlo k finálnímu závěru. Tohoto makléře mohu vřele doporučit pro jeho vysokou profesionální kvalitu a velmi vstřícné a korektní lidské jednání.
Zuzana Dohnálková
★★★★★
Byla jsem spokojena s celkovým přístupem pana Bartoška. Dokázal se postarat o zajištění všeho potřebného, i když se prodávající nacházel na druhé straně republiky a já odjela u začátku koupi na týden na dovolenou do zahraničí, takže situace byla trochu ztížená. Byt jsem kupovala poprvé a člověk prostě neví, co je všechno potřeba, kde co zařídit atd. Proto jsem byla potěšena maximální poskytovanou podporou ze strany makléře - vše vysvětlil, zavezl mě na katastr, pomohl s přepisem energií, nabídl pomoc s vyřešením přiznání k nemovitosti. Pokud budu v budoucnu něco potřebovat, ráda se na něj opět obrátím.
Bytové družstvo Hrudičkova 2100, 101, 2102
★★★★★
S prací pana Davida jsme byli velmi spokojeni. A to pro jeho velmi profesionální jednání, spojené s příjemným vystupováním a slušností.

Děkujeme BD Hrudičkova
Radka Záhrobská
★★★★★
Velmi dobrá komunikace, profesionální přístup. Jsem velmi ráda, že mi pan Bartošek pomohl projít celým procesem koupě a zařídit všechny úřady a potřebné dokumenty.
Pavla Halešová
★★★★★
Výborná spolupráce. Ochota vše řešit. Rychle vyřešeno, komunikace výborná. Vše nad rámec.
Jiří Buřil
★★★★★
Vstřícný, profesionální, precizní. Byt byl prodám velmi rychle.
Alena Hochmannová
★★★★☆
Spolehlivý, trpělivý, důsledný člověk, který nejednoduchý prodej dovedl k žádoucímu cíli.
Marcela Svobodová
★★★★★
Pronajímám byt přes pana Davida Bartoška z Remaxu. Pan Bartošek vše zařídil a převedl úplně perfektně. Pokud je nějaký problém, tak je vždy k dispozici i když to není jeho povinnost. Jsem s ním naprosto spokojená a můžu ho všem doporučit.

Naše výhody

Etické jednání je pro nás na prvním místě

Chceme pro naše zákazníky jen to nejlepší, a proto Vám garantujeme vysoce etické a profesionální chování. Řídíme se mnoha kodexy a řády zpracovanými mezinárodní společností RE/MAX, abychom zaručili maximální spokojenost našich klientů.
Realitní služby RE/MAX Scopus

Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

Dle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značka a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou garancí pro nábor nejlepších makléřů na trhu.

Komplexní služby

S námi se při prodeji nemovitosti o nic nestaráte, zařídíme pro Vás vše, od A do Z. Do námi poskytovaných služeb patří kromě jiného homestageing, 3D virtuální prohlídka i ptačí perspektiva. Během procesu prodeje se také velmi důkladně věnujeme online marketingu.

Profesionálové k Vašim rukám

Naši certifikovaní makléři vzdělaní v kvalitním vzdělávacím systému RX akademie Vám ušetří čas i finance. Díky svým znalostem a dovednostem rychle a efektivně zprocesují přípravu i prodej Vaší nemovitosti.

Kontaktujte mě