Hlavní / Naši makléři / Zuzana Vránová

Zuzana Vránová

Certifikovaná makléřka SILVER

S dobrým makléřem prodej i nákup nemovitosti proběhne bez stresu. Vyřeším za vás i komplikované realitní případy a nebojím se ani zdánlivě neřešitelných situací. Komplexní realitní servis v nadstandartní kvalitě je u mě samozřejmostí. Pojďme u kafe probrat vaši konkrétní situaci.
Mluvím:
Česky

Reference od mých klientů

Jakub Dospiva
★★★★★
Zuzana je prostě skvělá. Milá, ochotná a rozumí tomu, co dělá.
Miroslava Dubová
★★★★★
Slečna Vránová předčila moje očekávání v tom, co všechno zvládne realitní makléř zářídit. Řešily jsme spolu prodej na dálku, v podstatě jsme se nikdy osobně nesetkaly a i tak šlo všechno naprosto hladce. Mám hodně špatných zkušeností a opravdu jsem slečně Vránové vděčná za to, jak svou práci dělá. Plně doporučuji a děkuji za skvělou spolupráci!
Richard Šmálik
★★★★★
Profesionálny prístup, veľmi milá, skúsená, ochotná pani maklérka. Výborná komunikácia, ak predávať, alebo kupovať nehnuteľnosť, tak len s ňou, odporúčam!!!!
Kateřina Jevická
★★★★★
Top prace bez vyhrad.
Hana Hrazdirová
★★★★★
Byla jsem velmi spokojena s přístupem, ochotou a vstřicností, protože bydlím ve Vyškově což je, 250 km od Prahy
Iva Ticháčková
★★★★★
Jenom díky skvělé práci sl. makleřky se byt prodal za super cenu , v komunikaci se mnou byla přesná, vstřícná , ochotná a milá. Přeji mnoho dalších spokojenych klientů jako jsem já a za vse mockrát děkuji Iva TICHAČKOVÁ, Praha 4, Zdiměřicka ul.

Naše výhody

Etické jednání je pro nás na prvním místě

Chceme pro naše zákazníky jen to nejlepší, a proto Vám garantujeme vysoce etické a profesionální chování. Řídíme se mnoha kodexy a řády zpracovanými mezinárodní společností RE/MAX, abychom zaručili maximální spokojenost našich klientů.
Realitní služby RE/MAX Scopus

Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

Dle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značka a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou garancí pro nábor nejlepších makléřů na trhu.

Komplexní služby

S námi se při prodeji nemovitosti o nic nestaráte, zařídíme pro Vás vše, od A do Z. Do námi poskytovaných služeb patří kromě jiného homestageing, 3D virtuální prohlídka i ptačí perspektiva. Během procesu prodeje se také velmi důkladně věnujeme online marketingu.

Profesionálové k Vašim rukám

Naši certifikovaní makléři vzdělaní v kvalitním vzdělávacím systému RX akademie Vám ušetří čas i finance. Díky svým znalostem a dovednostem rychle a efektivně zprocesují přípravu i prodej Vaší nemovitosti.

Kontaktujte mě