Hlavní / Naši makléři / Petr Šach

Petr Šach

Majitel kanceláře/Certifikovaný makléř

Do světa nemovitostí jsem vstoupil již v roce 1996. Od roku 2017 jsem se stal hrdým majitelem franšízy RE/MAX Scopus, čímž se mé podnikání v realitách stalo součástí celosvětové sítě společnosti RE/MAX. Mezi základní hodnoty mé práce patří:
- úcta k individualitě volby každého mého klienta;
- snaha maximálně ulehčit změny v životech mých klientů, ať už se jedná o bydlení, investice do nemovitostí a nebo podnikání;
- důvěra, která je výsledkem mé práce a zároveň měřítkem mé vlastní profesionality;
- rád poskytuji služby takzvaně "na klíč" tedy dokáži zorganizovat jakkoliv složitou přípravu nemovitostí mých klientů tak, aby s prodejem, pořízením a nebo pronájmem nemovitosti neměli žádné starosti;

Pokud jsou Vám tyto hodnoty blízké, pak náš obchodní vztah bude postaven na důvěře a porozumění si i přes to, že se zatím osobně neznáme.
Mluvím:
Česky

Reference od mých klientů

Kateřina Suchánková
★★★★★
S panem Šachem jsem ze všech historických makléřů měla nejlepší zkušenost. O oblasti, kde pronajímal, měl velmi dobrý přehled, rychle reagoval, dával užitečnou zpětnou vazbu, nic nebylo problém. Přicházel s nápady, s praktickými řešeními, konzultacemi jak před pronajmutím, úpravou smlouvy, tak i po pronajmutí, kdy dořešil s nájemníky vše, na čem jsme se před uzavřením smlouvy dohodli (např. převody služeb, úklid, alarm,...). Ocenila jsem, že spíše než za každou cenu rychle pronajmout, se pan Šach snažil najít spíše nájemníky, kteří by vyhovovali mým požadavkům. S Remaxem jsem spolupracovala již v minulosti, ale nyní jsem byla velmi mile překvapená úrovní poskytovaného servisu. Velmi děkuji jak panu Šachovi, tak jeho kolegyni Kataríně.
Radim Šenk
★★★★★
Se spolupraci s realitni kancelari jsme byli maximalne spokojini. Prodavali jsme nemovitost ze zahranici, takze komunikace a transparentni process pro nas byly klicove. Vse probehlo podle puvodniho planu. Behem vyrizovani adminstrativnich kroku nam realitni kancelar zasilala pravidelne updates o jednotlivych krocich. Na zaklade nasi zkusenosti bychom nevahali vyuzit sluzeb znovu.
Tomáš Miho
★★★★★
Se službami pana Šacha jsme byli velmi spokojeni. Postaral se o všechno, co bylo potřeba a nebyl problém se operativně na čemkoli domluvit. Prodeji a všem náležitostem kolem se aktivně věnoval, vždy byl schopen se přizpůsobit našim časovým možnostem a ujišťoval se, že máme veškeré informace. Nemovitost byla profesionálně prezentována a velmi rychle prodána. Moc děkujeme.
Jiří Tulach
★★★★★
Pronájem bytu absolutně bez starosti. Do deseti dnů vše vyřízeno. Skvělá komunikace makléře který vše dopodrobna vysvětlil a o vše se postaral. Stačilo jen pár telefonátů a emailů.
Mohu jen doporučit.
Radim Kozel
★★★★★
Pan Šach měl velmi vstřícný a proaktivní přístup po celou dobu řešení pronájmu. Velmi se mi líbila 3D prezentace bytu a cením si jeho pomoci s malými technickými problémy před převzetím bytu novými nájemci.

Naše výhody

Etické jednání je pro nás na prvním místě

Chceme pro naše zákazníky jen to nejlepší, a proto Vám garantujeme vysoce etické a profesionální chování. Řídíme se mnoha kodexy a řády zpracovanými mezinárodní společností RE/MAX, abychom zaručili maximální spokojenost našich klientů.
Realitní služby RE/MAX Scopus

Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

Dle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značka a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou garancí pro nábor nejlepších makléřů na trhu.

Komplexní služby

S námi se při prodeji nemovitosti o nic nestaráte, zařídíme pro Vás vše, od A do Z. Do námi poskytovaných služeb patří kromě jiného homestageing, 3D virtuální prohlídka i ptačí perspektiva. Během procesu prodeje se také velmi důkladně věnujeme online marketingu.

Profesionálové k Vašim rukám

Naši certifikovaní makléři vzdělaní v kvalitním vzdělávacím systému RX akademie Vám ušetří čas i finance. Díky svým znalostem a dovednostem rychle a efektivně zprocesují přípravu i prodej Vaší nemovitosti.

Kontaktujte mě