Hlavní / Blog / 14 důvodů proč se stát realitním makléřem v RE/MAX Scopus

14 důvodů proč se stát realitním makléřem v RE/MAX Scopus

Sníte o úspěšné kariéře, která Vás bude zároveň bavit?

Máte chuť pracovat nebo se rozvíjet v realitním průmyslu? Jste ambiciózní, komunikativní, odpovědní, dochvilní a mobilní? Chcete dělat práci co má smysl a poskytne Vám svobodu a finanční nezávislost? Pokud jste na všechny otázky odpověděli „ANO“ jste tady správně.

Pojďte se s námi podívat na 14 hlavních důvodů proč se stát realitním makléřem právě v naší realitní kanceláři RE/MAX Scopus.

Obsah článku:

1.Práce pod záštitou silné značky RE/MAX

2. Jasně definovaná vize a mise

3. Etické jednání

4. Šance pro každého

5. Profese na celý život

6. Smysluplná práce s přesahem

7. Poskytování komplexních služeb

8. Neustálý osobní rozvoj a vzdělávání

9. Možnost profesního růstu

10. Svoboda v organizaci práce a volného času

11. Přátelský tým a pozitivní firemní kultura

12. Reklamní, právní a informační podpora

13. Moderně vybavené kanceláře

14. Finanční odměna v závislosti na pracovním nasazení

1.Práce pod záštitou silné značky RE/MAX

Úspěšné realitní kanceláře RE/MAX působí v 90 zemích po celém světě, do České republiky vstoupil RE/MAX v roce 2005 a od té doby zde vybudoval více než 120 realitních kanceláří. Stejně jako v ostatních zemích je i v České republice RE/MAX velmi úspěšný což dokládá i fakt, že po sedmé v řadě získal prestižní ocenění Superbrands. Toto ocenění potvrzuje postavení značky a její nejlepší pověst za kterou stojí jednotliví franšízanti a makléři, kteří denně odvádějí prvotřídní práci. Zároveň v roce 2021 byl RE/MAX také vyhlášen Českou asociací franchisingu Franšízou roku.

RE/MAX Scopus je jednou z českých poboček v této úspěšné celosvětové síti. Naše pobočky se dynamicky rozvíjí a taktéž nabízejí ty nejlepší možné služby což potvrzuje více než 170 000 spokojených klientů a 230 000 uzavřených obchodů.

Realitní služby v České Republice              Franchisa roku logo s nápisem              RE/MAX Superbrands 2021

2. Jasně definovaná vize a mise

Cílem naší kanceláře je, aby z naší práce každý profitoval, a to jak zákazníci, makléři, majitelé tak i akcionáři.  Pomáháme našim klientům naplňovat jejich sny, touhy a potřeby spojené s nemovitostmi. Pro naše zákazníky chceme být nejlepší a první volbou na realitním trhu. Naším motem je “Scopum vestrum cum subsidio nostro adipiscemini” – “S naší pomocí dosáhnete svého cíle”.

3. Etické jednání

Pro naše klienty chceme to nejlepší, a proto si zakládáme na etickém a poctivém jednání. S našimi kolegy, partnery a klienty jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě. Při naší práci si zároveň počínáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem, které jsou zpracovány mezinárodní společností RE/MAX a jsou léty vyzkoušené, tak aby zaručili maximální spokojenost našich zákazníků. Ke spokojenosti našich klientů nám dopomáhají také principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků a RE/MAX Profesionální prodejní standardy.

4. Šance pro každého

Nemáte žádné zkušenosti s prací realitního makléře ani odpovídající vzdělání, ale zajímáte se aktivně o realitní trh? Nevadí, je nám jedno kolik máte titulů nebo kolik škol jste absolvovali, záleží pouze na Vaši osobnosti a na chuti pracovat a neustále se zlepšovat. Důležité je, abyste se nebáli komunikovat a převzít na sebe zodpovědnost. S ostatním Vám rádi pomůžeme!

5. Profese na celý život

Nebaví Vás stereotyp a rutina? Práce realitního makléře je velmi různorodá, nehrozí tedy, že by Vás práce po čase omrzela. Realitní trh se neustále vyvíjí a mění a Vy budete v čase získávat cenné zkušenosti, díky kterým budete lépe budovat klientskou základnu a prohlubovat vztahy se zákazníky. Zároveň Vám každý pracovní den nabídne nové výzvy a setkání, díky kterým je práce realitního makléře především zábava.

6. Smysluplná práce s přesahem

Jako realitní makléř nebudete jen prodejcem nemovitosti, práce Vám umožní nahlédnout i do života lidí a jejich osudů a Vy budete hledat ten nejlepší možný způsob, jak jim pomoci na cestě za jejich realitním snem. Přesah práce realitního makléře potvrzuje i fakt, že naši klienti jsou nám za naši práci vděční a často se z nich stávají naši přátelé. Prohlédněte si recenze našich zákazníků.

7. Poskytování komplexních služeb

Realitní trh se neustále vyvíjí a v současné době nabízíme našim klientům komplexní služby, od A do Z. Během práce realitního makléře získáte tedy zkušenosti týkající se homestageingu, 3D virtuálních prohlídek, ale i online marketingu.

8. Neustálý osobní rozvoj a vzdělávání

V naší společnosti dbáme na to, abyste se neustále profesně rozvíjeli a vzdělávali. Nejprve absolvujete vzdělávání v RE/MAX Akademii, kde se budete učit od těch nejlepších a zároveň budete moci své dovednosti pilovat pomocí webinářů a e-kurzů, které jsou k dispozici na našem intranetu. Prvními měsíci Vás zároveň provede osobní mentor, který Vám bude přidělen a pomůže Vám zvládnout makléřské zkoušky a nastartovat tak Vaši úspěšnou kariéru! Tím to však nekončí, díky našemu jedinečnému profesionálnímu školícímu systému, který je navržený tak, aby odpovídal změnám na trhu, budete vždy v obraze a neustále budete osobně i profesně růst!

9. Možnost profesního růstu

Bojíte se, že se nebudete kariérně posouvat? U nás tento fakt řešit nemusíte. Máme neomezené možnosti kariérního růstu, s kterým úzce souvisí i finanční růst. Od makléře se díky své píli můžete vypracovat až k vedoucímu týmu!

10. Svoboda v organizaci práce a volného času

Spolupráce s naší společností probíhá formou živnostenského oprávnění. Z tohoto důvodu si u nás můžete organizovat svůj čas podle Vašich potřeb. Zapomeňte na fixní pracovní dobu od-do. Budete svým pánem a flexibilně si rozvrhnete pracovní dobu, tak, aby Vám zbyl dostatek času na Vaši rodinu a koníčky.

11. Přátelský tým a pozitivní firemní kultura

Uvědomujeme si, že přátelské prostředí je pro práci velmi důležité, a proto dbáme na to, aby v našem týmu vládla pozitivní nálada a navzájem jsme si všichni pomáhali a podporovali se. Každý kolega je pro nás důležitý, protože jenom společně můžeme růst a poskytovat ty nejlepší možné služby.

12. Reklamní, právní a informační podpora

Je samozřejmostí, že nemůžete rozumět všemu a jako nováček v realitním trhu mít odpovídající zkušenosti. Nemusíte se bát k dispozici Vám bude reklamní, právní a informační podpora, která Vám poradí, tak abyste měli dostatek času na svou práci a zároveň tak byli i produktivnější.

13. Moderně vybavené kanceláře

I přestože jako realitní makléř trávíte většinu času na prohlídkách a v terénu je důležité abyste měli zázemí, kde se budete cítit dobře a v klidu si projdete všechny získané materiály. RE/MAX Scopus má v současnosti dvě moderní kanceláře, které Vám poskytnout všechno potřebné pro Vaši práci, a navíc se nacházejí v lokalitách s veškerou občanskou vybaveností.

14. Finanční odměna v závislosti na pracovním nasazení

Výše Vašich příjmů záleží zcela na Vás. Podle času a energie, kterou do práce věnujete se odvíjí celková finanční odměna, která může být nadstandardní vzhledem k výdělkům v celorepublikovém průměru.

 

Chcete se o práci realitního makléře dozvědět ještě více nebo jste se rozhodli přidat se k našemu týmu? Napište nám a my se Vám co nejdříve ozveme!

Nastartujte s námi úspěšnou kariéru a přidejte se k našemu týmu!

Těšíme se na Vás!

Tým makléřů RE/MAX Scopus

RUBRIKY