Hlavní / Naši makléři / Kristýna Kmentová

Kristýna Kmentová

Certifikovaný makléř

Jsem realitní makléřka, která se zaměřuje na prodej nemovitostí v Praze a okolí. K realitám mě přivedla zkušenost s obchodem (především ve finančním sektoru se specializací na hypoteční úvěrovaní), kde jsem měla k nemovitostem blízko.
Realitní svět se pro mě stal velkou vášní a radostí.
Ke každému klientovi přistupuji individuálně, lidsky a s pokorou. Naslouchám životním příběhům, přáním a představám. Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy, kde můžeme vše probrat a lépe se poznat.
Už nyní se na Vás těším.
Mluvím:
Česky
Anglicky

Reference od mých klientů

Naše výhody

Etické jednání je pro nás na prvním místě

Chceme pro naše zákazníky jen to nejlepší, a proto Vám garantujeme vysoce etické a profesionální chování. Řídíme se mnoha kodexy a řády zpracovanými mezinárodní společností RE/MAX, abychom zaručili maximální spokojenost našich klientů.
Realitní služby RE/MAX Scopus

Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

Dle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značka a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou garancí pro nábor nejlepších makléřů na trhu.

Komplexní služby

S námi se při prodeji nemovitosti o nic nestaráte, zařídíme pro Vás vše, od A do Z. Do námi poskytovaných služeb patří kromě jiného homestageing, 3D virtuální prohlídka i ptačí perspektiva. Během procesu prodeje se také velmi důkladně věnujeme online marketingu.

Profesionálové k Vašim rukám

Naši certifikovaní makléři vzdělaní v kvalitním vzdělávacím systému RX akademie Vám ušetří čas i finance. Díky svým znalostem a dovednostem rychle a efektivně zprocesují přípravu i prodej Vaší nemovitosti.

Kontaktujte mě