click to enable zoom
Loading Maps
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next
Advanced Search

0 to 1,500,000

More Search Options
We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Advanced Search

0 to 1,500,000

More Search Options
we found 0 results
Your search results

Obchodní partner je náš kolega

Autor remaxscopu 7.10.2018
| Blog
| 0

Obchodní partner, je každý, kdo se rozhodne pracovat pro realitní kancelář RE/MAX. A jak taková cesta obchodního partnera začíná? Důležité je najít člověka, který chce dělat v realitním světě a ví do čeho jde, je ochotný vystoupit ze své komfortní zóny a makat konečně opravdu na sobě a na sebe. Po školení a úspěšné certifikaci, každý z nás, z vás může být tím nejlepším a dosahovat ocenění a tím sebe a své kolegy posouvat zase dál. Dostat se do Top clubu, dostat ocenění v LA a řadu dalšího.

My chceme mít v kanceláři takové kolegy, kteří chtějí být nejlepší, kteří jsou plní ambicí a cílů, kde takové influencery hledáme? Víme, že klasické náborové portály moc dobře v tomto nefungují. A my se spojili s těmi nejlepšími, protože chceme tonejlepší, a na Business Animals vzniklo video.

Zde se na něj podívejte:  https://www.youtube.com/watch?time_continue=69&v=BYPky8SU6vg

A take si přečtěte článek s majitelem naší kanceláře: http://www.businessanimals.cz/ba/clanky/maklerina-obor-ktery-ma-smysl-rika-sef-remax-scopus/

 

Pokud vás video ani článek nepřesvědčili a chtěli byste se dozvědět více o nás a naší kanceláři, stavte se u nás  na Budějovické nebo napiště přímo majiteli Petrovi Šachovi. (https://www.remaxscopus.cz/agents/petr-sach/) .Rozhodně se ničeho nebojte, Petr Šach je připravený vám odpovědět na jakékoli otázky týkající se realit, franšízy a toho jak začal. Taky pokud si nejste jistí, zda je to to pravé pro vás, zkuste se s ním o tom pobavit.

 

 

 

Mějte krásné a úspěšné dny

Váš RE/MAX Scopus