Hlavní / Naši makléři / Ekaterina Kvachenok

Ekaterina Kvachenok

Asistentka makléře Petra Šacha

Žádná překážka mě nezastaví na mé cestě k vytouženému cíli. Tímto mottem se řídím celý život a věřím, že k cíli dovedu i Vás! A to s úsměvem na rtech a s jiskrou v očích, protože opravdu dělám to, co miluji, což se pozitivně odráží jak na výsledcích, tak na i přístupu k práci. Přesvědčte se sami, jsem otevřená každé nové spolupráci.
Mluvím:
Rusky
Česky

Naše výhody

Etické jednání je pro nás na prvním místě

Chceme pro naše zákazníky jen to nejlepší, a proto Vám garantujeme vysoce etické a profesionální chování. Řídíme se mnoha kodexy a řády zpracovanými mezinárodní společností RE/MAX, abychom zaručili maximální spokojenost našich klientů.
Realitní služby RE/MAX Scopus

Velká prodejní síla znamená lepší výsledek

Dle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značka a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou garancí pro nábor nejlepších makléřů na trhu.

Komplexní služby

S námi se při prodeji nemovitosti o nic nestaráte, zařídíme pro Vás vše, od A do Z. Do námi poskytovaných služeb patří kromě jiného homestageing, 3D virtuální prohlídka i ptačí perspektiva. Během procesu prodeje se také velmi důkladně věnujeme online marketingu.

Profesionálové k Vašim rukám

Naši certifikovaní makléři vzdělaní v kvalitním vzdělávacím systému RX akademie Vám ušetří čas i finance. Díky svým znalostem a dovednostem rychle a efektivně zprocesují přípravu i prodej Vaší nemovitosti.

Kontaktujte mě