header_image
Your search results

Petr Krátký

Realitní makléř | petr.kratky@re-max.cz

O mě

Co mě vedlo k tomu začít s prací realitního makléře?

Celý svůj profesní život se pohybuji v oblasti byznysu a pracuji se svými klienty na bázi velmi osobního kontaktu. Obchodování s realitami se tak z části stalo logickým pokračováním mojí profesní kariéry. Je to snaha soustředit se vývojově na specifického a náročného klienta, který očekává 100 % servis.

Co mě na práci baví?

Vždy mě na zaměstnání uspokojovalo pracovat s lidmi. Vztah ke klientovi je pro mě prioritní záležitostí. Není to jenom práce. V každém případě je to vztah. Vztah, který má potenciál se rozvíjet, obohacovat navzájem. Baví mě poznávat nové lidi, jejich přání a potřeby a společný byznys je pro takové seznámení skvělou příležitostí. Díky své mnohaleté praxi práce s klientem nebo obchodním partnerem na různých úrovních jsem se ujistil, že dobré vztahy a důvěra vytváří poté i dobrý oboustranně výhodný byznys a spokojenost. A co víc, v takovém případě se z mnoha partnerů a klientu stávají i přátelé, kteří celému obchodování dodávají i další pozitivní rozměr.

Jaký mám pohled na RE/MAX?

RE/MAX v mých očích na trhu s nemovitostmi zastupuje dominantní pozici. Obchoduje jako mezinárodní společnost s nejvíce nemovitostmi na světě. A To i přes silnou konkurenci v tomto obchodním segmentu. Není to náhodou. Dbá na kvalitní vzdělávání svých spolupracovníků, přináší do obchodování maximální kvalitu a služby, které jsou garantované.

Proč jsem si vybral RE/MAX?

Rád spolupracuji s těmi nejlepšími. Jedině tak mohu udržet krok s vývojem na trhu, pravidelně se vzdělávat, a hlavně nabízet vysoce kvalitní služby s vysokou přidanou hodnotou a zárukou svému klientovi. Je to spolupráce výhodná pro všechny 3 strany. Tím je zaručena perspektiva a spokojenost pro všechny.

Kontakt